Konkurs Samorządowy Lider Zarządzania „Komunikacja – partycypacja – współzarządzanie”

Związek Miast Polskich w partnerstwie z Norweskim Związkiem Władz Lokalnych i Regionalnych ogłosił nową edycję konkursu dla JST Samorządowy Lider Zarządzania „Komunikacja – partycypacja – współzarządzanie”.

 

Konkurs organizowany jest w ramach Programu Rozwój lokalny! Ramię w ramię z Instytutem Rozwoju Miast i Regionów, Ministerstwem Funduszy i Polityki Regionalnej oraz OECD, w tym również z Norweskim Związkiem Władz Lokalnych i Regionalnych.

Tematyka konkursu w 2022 roku dotyczy inicjatyw i działań podejmowanych przez samorządy miejskie na rzecz poprawy komunikacji, zwiększania zaangażowania mieszkańców oraz zasad współzarządzania rozwojem lokalnym.

 

Konkurs skierowany jest do wszystkich miast i gmin miejsko-wiejskich w Polsce!

 

Nagroda główna to wyjazd studyjny do Norwegii dla przedstawicieli JST i oczywiście zaszczytny tytuł Samorządowego Lidera Zarządzania 2022!   

 

Ostateczny termin nadsyłania aplikacji to 12.12.2022 r.

 

Szczegóły konkursu, formularz, harmonogram i inne profity wynikające z niego dla miast znajdziecie Państwo na stronie: https://www.miasta.pl/aktualnosci/samorzadowy-lider-zarzadzania-2022-komunikacja-partycypacja-wspolzarzadzanie

Zapraszamy!