11. sesja Światowego Forum Miejskiego WUF11 w Katowicach

Coraz mniej czasu pozostaje do największego wydarzenia na świecie poświęconego miastom – Światowego Forum Miejskiego. Od 26 do 30 czerwca 2022 r. odbywać się będzie 11. sesja Światowego Forum Miejskiego, tzw. WUF11 w Katowicach. Zachęcamy do rejestracji na wydarzenie, które odbywać będzie się pod hasłem „Zmieniamy nasze miasta dla lepszej przyszłości„, a w programie znajdą się także liczne odniesienia do procesu rewitalizacji. 

Rejestracja na WUF11 odbywa się na stronie UN-Habitat: https://www.unevents.org/Home/Register. Rejestracja dla uczestników WUF11 zakończy się 22 czerwca.  

Zachęcamy także do śledzenia strony MFiPR dot. WUF11 oraz profilu na Facebooku. Adres strony to gov.pl/wuf11. Profil na Facebooku nosi nazwę „WUF11 – cities of the future”, a bezpośredni link, który kieruje do profilu, to https://www.facebook.com/WUF11. Oprócz informacji o samym wydarzeniu, znajdują się tam też artykuły o polityce miejskiej, wideo i  podcasty. Pierwszy podcast to rozmowa o ludzkim wymiarze planowania przestrzennego na przykładzie doświadczeń z Wałbrzyskiego pilotażu w zakresie rewitalizacji (https://wuf11.podbean.com/e/trzeba-rozmawiac-czyli-o-ludzkim-wymiarze-planowania-przestrzennego-w-miescie/). 

Do zobaczenia w Katowicach!